DIECEZJALNA PIELGRZYMKA ARCYBRACTWA STRAŻY HONOROWEJ NSPJ

DIECEZJALNA  PIELGRZYMKA  ARCYBRACTWA STRAŻY HONOROWEJ  NSPJ.

V  ROCZNICA INTRONIZACJI RELIKWII ŚW.MAŁGORZATY  MARII  ALACOUQE.

PARAFIA  NSPJ  W    TOMASZOWIE  LUBELSKIM  - PONIEDZIAŁEK. 14.X.2019 r.

PROGRAM:

1. Godz. 17.00   -   Zawiązanie wspólnoty ,modlitwa różańcowa.
  2. Godz. 18,00 -    Liturgia Eucharystii , ucałowanie relikwii Św. Małgorzaty Marii Alacouqe.
  3. Godz.19.30  -   Agapa

Z zaproszeniem i modlitwą

Ks. Wiesław  Mokrzycki

Dyrektor diecezjalny Arcybractwa  Straży Honorowej NSPJ

Ks. Jerzy Sopel

Proboszcz Parafii p.w. NSPJ w Tomaszowie Lubelskim.