Sympozjum w 30. Rocznicę powstania Legionu Maryi na Zamojszczyźnie

| autor:

Ciebie, Boga, wysławiamy…” Sympozjum w 30. Rocznicę powstania Legionu Maryi na Zamojszczyźnie Sobota, 12 października 2019r. Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, ul. Kard. Wyszyńskiego 5

Część I - w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski

Godz. 9.30 – Modlitwy wstępne Legionu Maryi, radosna część różańca.

Godz. 10.00 – Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Pasterza Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, J.E. Ks. Bpa Mariana Rojka.

Część II – w Sali Duszpasterskiej w Dolnym Kościele:

Godz. 11.30 – Powitanie uczestników i wprowadzenie w tematykę spotkania – ks. prał. Zdzisław Ciżmiński, kierownik duchowy Komicjum Legionu Maryi w Zamościu.

- wystąpienie założycieli Legionu Maryi w Zamościu: Julia Rodzik, Clara Connoly – Pater.

- świadectwa kierowników duchowych,

- prezentacja poszczególnych Kurii Legionu Maryi,

- Brat Anatol prosi o Jerycho Różańcowe – Zofia Szczur,

- Katena Legionu Maryi,

- wystąpienia zaproszonych gości,

- podsumowanie sympozjum i modlitwy końcowe Legionu Maryi.

Godz. 14.30 – Zakończenie spotkania. Agapa.

Serdecznie zapraszamy kierowników duchowych, wszystkich Legionistów Maryi i sympatyków Legionu Maryi do wzięcia udziału w sympozjum i do wspólnego uczczenia tej ważnej dla nas rocznicy.

W imieniu Zarządu Komicjum Legionu Maryi:

ks. prał. Zdzisław Cizmiński

ks. Krzysztof Hawro