III Piesza Nocna Pielgrzymka Różańcowa z Tomaszowa do Krasnobrodu

Rycerze Kolumba w Tomaszowie Lubelskim pragną zaprosić wszystkich mieszkańców Naszej Diecezji na III Pieszą Nocną Pielgrzymkę Różańcową do Sanktuarium Matki Bożej w Krasnobrodzie, która odbędzie się 28 września tj. z soboty na niedzielę.

Hasłem Pieszej Nocnej Pielgrzymki jak co roku jest „Świętość Rodziny” i o to będziemy się modlić rozważając tajemnice Różańca Świętego. Wyjście pielgrzymki przewidziane jest po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18:30 z spod Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim. Przyjście zaś do Sanktuarium zaplanowane jest na północ. O północy również odprawiona zostanie Msza Święta Niedzielna z modlitwą o Świętość i Błogosławieństwo Rodzin. Po Eucharystii będą podstawione autokary, które odwiozą nas do Tomaszowa Lubelskiego. Koszt Pieszej Nocnej Pielgrzymki to kwota 15 zł od uczestnika, płatna w zakrystii lub w kancelarii parafialnej NSPJ w Tomaszowie L. Powyższa kwota umożliwi nam bezpłatny transport powrotny oraz pokryje koszty zabezpieczenia naszego pątniczego szlaku.

Przy zapisie, każdy z uczestników dostanie bezpłatnie w formie książeczki List Apostolski Świętego Jana Pawła II "ROSARIUM VIRGINIS MARIAE" do Biskupów, Duchowieństwa i Wiernych o Różańcu Świętym.