Rekolekcje wakacyjne dla Liturgicznej Służby Ołtarza

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Diecezji organizuje Reko-lekcje Wakacyjne dla ministrantów i lektorów

Odbywać się one będą w Domu Rekolekcyjnym w Werchracie w następujących terminach:

1. turnus: od 15 do 20 lipca, dla ministrantów w wieku szkoły podstawowej, prowadzi ks. Sebastian Koper;
  2. turnus: od 5 do 10 sierpnia, dla lektorów z klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, prowadzi ks. Dominik Osuchowski;
  3. turnus: od 12 do 17 sierpnia, dla ministrantów w wieku szkoły podstawowej, prowadzi ks. Piotr Grzechnik.

W programie rekolekcji każdego dnia wspólna Eucharystia i modlitwa, szkoła liturgiczna, spotkania w grupach oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne. Całkowity koszt rekolekcji to 150 zł za osobę.

Zapisy:

Ubiegłoroczne rekolekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego w związku z ograniczoną ilością miejsc o przyjęciu na turnus decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja tym roku przebiega dwuetapowo:

• Księża proboszczowie lub odpowiedzialni za LSO w parafii telefonicznie zgłaszają uczestników do diecezjalnego duszpasterza LSO ks. Sebastiana Kopra, tel. 574 000 217.
  • Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia do 31 maja należy dostarczyć indywidualne karty uczestników wraz z zaliczką 100 zł do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu (ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość) lub diecezjalnego duszpasterza LSO (ks. Sebastian Koper, ul. Ogrodowa 3, 23-400 Biłgoraj).

Duszpasterstwo LSO

Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej