Dekret w sprawie ofiar na cele duszpasterstwa młodzieży

Ofiary składane na tacę podczas Mszy Świętych połączonych ze sprawowaniem Sakramentu Bierzmowania, będą przeznaczone na materialne wsparcie diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży.
Zamość, 28 maja 2014 r.
L.dz. 157/Gł/14

DEKRET
W SPRAWIE OFIAR
NA CELE DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY
Dostrzegając pilną potrzebę nowych inicjatyw w zakresie duszpasterskiej troski o ludzi młodych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz rozumiejąc, że wymagają one również dodatkowych nakładów finansowych, niniejszym postanawiam, że ofiary składane na tacę podczas Mszy Świętych połączonych ze sprawowaniem Sakramentu Bierzmowania, będą przeznaczone na materialne wsparcie diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży.
Zebrane ofiary pieniężne należy wpłacać do kasy kurii Diecezjalnej w Zamościu lub na konto diecezjalne z wyraźnym określeniem tytułu wpłaty.
Wszystkim ofiarodawcom, dającym konkretny wyraz zatroskania o dobro duchowe młodego pokolenia, serdecznie dziękuję i z serca błogosławię wzywając wstawiennictwa Matki Odkupiciela – Patronki Diecezji.
Dekret wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2014 roku.

† Marian Rojek
                                                                                                                                             Biskup