Diecezjalna Niedziela Palmowa – 14 Kwietnia 2019r. – TOMASZÓW LUBELSKI

Temat Spotkania: ,,OTO JA SŁUŻEBNICA PAŃSKA, NIECH MI SIĘ STANIE WEDŁUG TWEGO SŁOWA” (Łk 1,38)

Czcigodni kapłani.

W tym roku Światowe Dni Młodzieży odbywały się w Panamie. Był to czas doświadczenia pięknego i młodego Kościoła. Pragniemy tę radość przenieść na  grunt naszej Diecezji, dlatego serdecznie zapraszamy na Światowy Dzień Młodych do Tomaszowa Lubelskiego.

Plan Dnia Diecezjalnego:

Niedziela 14.04.2019 r.

14:45 -  początek procesji z Kościoła p.w. Św. Ojca Piodo Kościoła NSPJ w Tomaszowie Lubelskim (autokary najlepiej zostawić przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej. Prosimy zabrać na procesję palmy, flagi z logiem ŚDM, Exodusu, flagi z nazwami ruchów, stowarzyszeń oraz  miejscowości z wezwaniami parafii).

16:00 Msza św. w kościele NSPJ pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Mariana Rojka.

Po Mszy Św. przejście z flagami do Parku Miejskiego i koncert w Amfiteatrze na terenie Parku.Jest przewidziany posiłek w pobliżu koncertu, dlatego prosimy, by zgłaszać ilość osób wybierających się na uroczystości diecezjalne do księdza Tomasza Szady 603 357 099 albo do księdza Jarosława Kędry 607 096 186 do 10 kwietnia 2019r. W przypadku złych warunków atmosferycznych koncert odbędzie się na Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Wyspiańskiego 8.

17:45 – Integracja i poczęstunek w Parku Miejskim

18:00 - Koncert Rapera ,,Anatoma” wraz ze świadectwem Bartka Krakowiaka z projektu ,, Z Buta do Medjugorie”.

19:00 – Koncert Zespołu Maleo Reggae Rockers

Z serdecznymi kapłańskimi pozdrowieniami:

Ks. Jarosław Kędra – diecezjalny duszpasterz młodzieży

Ks. Tomasz Szady – diecezjalny koordynator ŚDM Panama 2019