XVI Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
FINAŁ DIECEZJALNY – 01.12.2018 r.
Organizator: Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Zamojsko-Lubaczowskiej
Sędzia zawodów: Wojciech Michalec
Miejsce rozgrywek: Hala OSiR w Zamościu. Czas gry 1x10 minut
Wyżywienie – Restauracja OSiR (parter) w godz. 12.00-14.00
Uroczyste zakończenie mistrzostw i wręczenie medali - 17.00
Kategoria ministranci
1.Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w Suścu
2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Miączynie
3. Parafia pw. Narodzenia NMP w Oleszycach
4. Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa
5. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
Kategoria lektorzy młodsi
1. Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Trzęsinach
2. Parafia pw. Św. Leonarda w Tyszowcach
3. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej
4. Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie
5. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
Kategoria lektorzy starsi
1. Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym
2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Miączynie
3. Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Cewkowie
4. Parafia pw. NMP Królowej Polski w Bełżcu
5. Parafia św. Michała Archanioła w Zamościu
TERMINARZ ROZGRYWEK
MINISTRANCI:
10:50 SUSIEC-MIĄCZYN
11:02 OLESZYCE-LIPSKO
LEKTORZY MŁODSI:
11:04 TRZĘSINY -TYSZOWCE
11:16 KROWICA – KRASNOBRÓD
LEKTORZY STARSI:
11:28 MAJDAN STARY –MIĄCZYN
11:40 CEWKÓW-BEŁŻEC
MINISTRANCI:
11:54 SUSIEC-SZCZEBRZESZYN
12:06 MIĄCZYN-OLESZYCE
LEKTORZY MŁODSI:
12:18 TRZĘSINY-SZCZEBRZESZYN
12:30 TYSZOWCE-KROWICA
LEKTORZY STARSI:
12:42 MAJDAN STARY-ZAMOŚĆ
12:54 MIĄCZYN-CEWKÓW
MINISTRANCI:
13:08 SUSIEC-OLESZYCE
13:20 MIĄCZYN-LIPSKO
LEKTORZY MŁODSI:
13:32 TRZĘSINY-KROWICA
13:44 TYSZOWCE-KRASNOBRÓD
LEKTORZY STARSI:
13:56 MAJDAN STARY-CEWKÓW
14:08 MIĄCZYN-BEŁŻEC
MINISTRANCI:
14:22 MIĄCZYN-SZCZEBRZESZYN
14:34 SUSIEC-LIPSKO
LEKTORZY MŁODSI:
14:46 TYSZOWCE-SZCZEBRZESZYN
14:58 TRZĘSINY-KRASNOBRÓD
LEKTORZY STARSI:
15:10 MIĄCZYN-ZAMOŚĆ
15:22 MAJDAN ST. – BEŁŻEC
MINISTRANCI:
15:36 OLESZYCE-SZCZEBRZESZYN
LEKTORZY MŁODSI:
15:48 SZCZEBRZESZYN-KROWICA
LEKTORZY STARSI:
16:00 ZAMOŚĆ- BEŁŻEC
MINISTRANCI:
16:12 SZCZEBRZESZYN-LIPSKO
LEKTORZY MŁODSI:
16:24 SZCZEBRZESZYN- KRASNOBRÓD
LEKTORZY STARSI:
16:36 ZAMOŚĆ- CEWKÓW