Diecezjalne Jerycho Różańcowe (25 marca 2019- 2020).

| autor:

Wraz z kolejną rocznicą powołania do życia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w dniu 25 marca 2019 roku, rozpoczniemy roczne Diecezjalne Jerycho Różańcowe. Głównym celem i zadaniem Jerycho będzie modlitwa w intencji świętości kapłanów naszej diecezji, modlitwa o liczne powołania oraz w intencji wolności narodu. Celem Jerycha będzie nieprzerwana przez cały rok modlitwa we wspomnianych intencjach.

W związku z tym potrzeba 30 chętnych parafii, które poprowadziłyby Jerycho w swojej parafii przez siedem dni (dokładnie siedem dni i sześć nocy). Chętnych duszpasterzy do przeprowadzenia siedmiodniowego Jerycha w parafii prosimy o zgłaszanie swojej gotowości do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do końca listopada tego roku

Pozostałe parafie w liczbie ok. 150 będą miały za zadanie przeprowadzić dobowe Jerycho w swojej parafii. Dla tych, którzy może jeszcze nigdy nie prowadzili Jerycha w swojej parafii przygotowane będą materiały pomocnicze wraz ze szczegółowym planem przebiegu Jerycha w parafii. Materiały ukażą się początku roku 2019.

Wszelkich informacji udziela ks. Piotr Spyra - tel. 509 185 262