Niedziela statystyczna 21 października 2018 r.

Wielebni Księża Proboszczowie,

Przypominamy, że 21 października, zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, we wszystkich parafiach winno odbyć się doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych (dominicantescommunicantes).

Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy uwagę, że druga strona ankiety statystycznej jest co roku inna - bieżąca dotyczy zabytków nieruchomych znajdujących się w Parafii oraz działających w parafii grup duszpasterskich.

Prosimy o sprawdzenie aktualności posiadanego egzemplarza ankiety. Ankietę można także pobrać w wersji elektronicznej - format doc. - załącznik do niniejszej informacji.

Wypełnione ankiety należy najpóźniej do 7 listopada 2018 r. przekazać do Kurii Diecezjalnej w Zamościu w wersji papierowej.

Ankiet nie należy wysyłać do Instytutu Statystyki Kościoła - Diecezja zobowiązana jest uczynić to zbiorczo.

Z kapłańskim pozdrowieniem

Ks. Michał Maciołek