Przygotowanie do ŚDM 2016

W maju 2014 roku rozpoczyna się w naszej diecezji przygotowanie duchowe młodzieży do ŚDM 2016. Przygotowanie to jest oparte na materiałach formacyjnych przygotowanych przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży Cz@t ze Słowem
W maju 2014 roku rozpoczyna się w naszej diecezji  przygotowanie duchowe młodzieży do ŚDM 2016. Przygotowanie to jest oparte na materiałach formacyjnych przygotowanych przez Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży Cz@t ze Słowem (choć proponujemy pewną modyfikację tych propozycji).
Każdy miesiąc posiada swój temat, ważny dla życia młodego człowieka.
W maju młodzi ludzie zatrzymają się przy temacie wolności.  Podstawowymi elementami formacji młodzieży przed ŚDM 2016 w naszej diecezji będą spotkania młodzieży w parafiach oraz dekanatach. Spotkania w parafiach będą odbywały się raz w tygodniu (najlepiej w piątek wieczorem).
Raz w miesiącu (trzeci piątek miesiąca) młodzież z całego dekanatu wraz ze swoimi duszpasterzami lub katechetami będzie się gromadzić na celebracji słowa Bożego oraz adoracji Najświętszego Sakramentu w jednej z parafii dekanatu.
Więcej informacji na stronie WDO: