Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prosi duszpasterzy naszych parafii o przekazanie rolnikom informacji, że w dniu 15 maja 2014 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności obszarowych ( tzw. dopłat) na rok 2014. Proszę o odczytanie komunikatu w ramach ogłoszeń parafialnych lub wywieszenie w gablocie.

KomunikatPrezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Szanowni Rolnicy,
W roku 2014 już po raz jedenasty możecie się ubiegać o przyznanie płatności bezpośrednich, płatności ONW i płatność rolno środowiskowych, dlatego też przypominam, że wnioski o przyznanie tych płatności można składać na jednym formularzu wniosku do 15 maja 2014 roku. Wnioski można przesłać pocztą lub złożyć je osobiście w biurach powiatowych Agencji.
Złożenie wniosku po 15 maja ale przed 09 czerwca 2014 roku skutkować będzie pomniejszeniem płatności o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.
Zachęcam zatem do terminowego składania wniosków do Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
/-/ Andrzej GrossPrezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Prosimy Czcigodnych Księży Proboszczów o przekazanie informacji zainteresowanym.
Ks. Michał Maciołek Kanclerz Kurii