16 lipca - Odpust w Nabrożu - ogłoszenie dla księży proboszczów

| autor:

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu zaprasza diecezjan oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Szkaplerznej oraz Diecezjalną Pielgrzymkę Sołtysów.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, ks. Jerzy Truś zaprasza kapłanów, władze samorządowe, sołtysów, wszystkich diecezjan oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej do Nabroża, 16 lipca 2018 r. (poniedziałek) na uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej oraz Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Sumie odpustowej o godz. 12.00, będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Bp dr Mieczysław Cisło z Lublina. W czasie Mszy świętej będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.

Serdecznie zapraszamy do pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i wspólnej modlitwy.

Ks. Jerzy Truś prosi Czcigodnych Księży Proboszczów o podanie tej informacji w ogłoszeniach parafialnych 8 lipca 2018 r. oraz przypomnienie 15 lipca.