Komunikat końcowy (skrócony)
Olimpiada Sportowa ‘ 2018
Zamość, 19.06.2018r.
PIŁKA NOŻNA
SP KLASY III-IV
- Parafia Oleszyce
- Parafia Lipsko k/Zamościa
- Parafia Goraj
SP KLASY V-VI
- Parafia WNMP z Biłgoraja
- Parafia Oleszyce
- Parafia pw. Św. Boremeusza Lubaczów
GIMNAZJA
- Parafia Szczebrzeszyn pw. Św. Mikołaja
- Parafia Suchowola
- Parafia Oleszyce
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Parafia Strzyżów
- Parafia Lipsko k/Zamościa
- Parafia pw. Św. Michała w Zamościu
PIŁKA PLAŻOWA
SZKOŁY GIMNAZJALNE
- Parafia Żulice II
- Parafia Żulice I
- Parafia Sitaniec
- Weronika Ciecko
- Lilianna Suska
- Emilia Pryciuk
- Paweł Mazor
- Jakub Korga
- Konrad Staniłowicz
- Paweł Grosman
- Karol Pieczykolan
- Jakub Bogaczyński
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Parafia NSPJ Tomaszów Lubelski
- Parafia Tomaszów Lubelski Zwiastowania + O. Pio
- Parafia Goraj
- Mikołaj Łaba
- Daniel Piwowarczyk
- Michał Zawiślak
- Patryk Woś
- Konrad Hans
- Przemek Mróz
- Mateusz Brożko
- Patryk Witko
- Szymon Czajka
- Damian Wlizło
RZUT LOTKĄ DO TARCZY
SP KLASY III-IV
- Maciej Pysiewicz – Parafia pw. Św. Michała w Zamościu
- Bartek Obszyński – Parafia NMP Biłgoraj
- Konrad Szęgała – Parafia NMP Biłgoraj
SP KLASY V-VI
- Dawid Czok – Parafia Dołhobyczów
- Eryk Łękawo – Parafia Lubaczów
- Bartek Burda – Parafia Dołhobyczów
GIMNAZJA
- Łukasz Paluch – Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju
- Adrian Bojar – Parafia Złojec
- Bartek Stadnicki – Parafia Racięcin
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Sebastian Siemczyk – Parafia Trzęsiny
- Szymon Czajka – Parafia Goraj
- Patryk Witko – Parafia Goraj
BIEGI W WORKACH
SP KLASY III-IV
- Kamil Bis – Parafia Szczebrzeszyn
- Kacper Głąb – Parafia Bodaczów
- Tomasz Smyk – Parafia Nabróż
SP KLASY V-VI
- Marcin Lewicki – Parafia Dołhobyczów
- Miłosz Nowosiadło – Parafia Załuże
- Maksymilian Warcaba – Parafia Oleszyce
BIEG SZTAFETOWY- WAHADŁOWY
SP KLASY III-IV
- Parafia Lipsko k/Zamościa
- Parafia Aleksandrów
- Parafia Nielisz
SP KLASY V-VI
1. Parafia Frampol
2. Parafia Nielisz
3. Parafia Oleszyce
GIMNAZJA
1. Parafia Nabróż
2. Parafia Dołhobyczów
3. Parafia Trzęsiny
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Parafia Trzęsiny
- Parafia Tomaszów Lubelski
- Parafia Goraj
SKOK W DAL Z MIEJSCA
SP KLASY III-IV
1. Paweł Hawrylak – Parafia Młodów k/Lubaczowa
2. Kacper Gęśla – Parafia Suchowola
3. Rafał Hildebrand - Parafia pw. Św. Michała w Zamościu
SP KLASY V-VI
- Ksawery Bednarz – Parafia Oleszyce
- Bartosz Sadowski – Parafia Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
- Damian Błaszczyk – Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju
GIMNAZJA
- Jakub Tokarz – Parafia Aleksandrów
- Jakub Hałucha – Parafia Lubaczów
- Mateusz Antończak – Parafia Nielisz
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Michał Bielko – Parafia Lubaczów
- Mateusz Bróźko – Parafia pw. Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim
- Sebastian Siemczyk – Parafia Trzęsiny
PRZECIĄGANIE LINY
GIMNAZJA
- Parafia Dołhobyczów
- Parafia Nielisz
- Parafia Lubaczów
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Parafia Goraj
- Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju
WYCISKANIE ODWAŻNIKA
- Daniel Rapa – Parafia Trzęsiny
- Szymon Czajka – Parafia Goraj
- Dawid Cielica – Parafia Trzęsiny
W Olimpiadzie Sportowej wzięło udział 1180 uczestników ( 88 drużyn piłkarskich w 4 kategoriach wiekowych) z ponad 50 parafii Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i szkół.
Więcej: http://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/7136,olimpiada-lso-2018-wyniki