Piesza pielgrzymka z Zamościa do Radecznicy

Parafia Katedralna w Zamościu zaprasza na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Radecznicy, która odbędzie się 13 czerwca br.

Wyjście z Katedry Zamojskiej o godzinie 7.30, dojście około godziny 18.00. Godzina 18.00 – Msza św. w Sanktuarium i powrót do Zamościa autokarem. Koszt 10 zł od jednej osoby oraz ewentualnie 10 zł na powrót autobusem.  W czasie drogi będzie obiad – grochówka przygotowana przez wojsko.

Zapisy do 6 czerwca w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej w godzinach 9.00-11.00 oraz 16.00-17.30.

Trasa pielgrzymki (33,5 km): Zamość, Płoskie, Wielącza, Bodaczów, Michalów, Deszkowice Pierwsze, Źrebce, Sąsiadka, Mokrelipie, Radecznica. Za grupą pielgrzymów będą jechały dwa samochody osobowe ze służby porządkowej, które będą służyły pielgrzymom.