Konwiwencja prezbiterów Drogi Neokatechumentalnej

Najdrożsi Prezbiterzy! Pokój Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego niech będzie z Wami.

W imieniu katechistów odpowiedzialnych za Drogę Neokatechumenalną w Polsce pragniemy zaprosić Was na konwiwencję prezbiterów z diecezji lubelskiej, radomskiej, zamojsko-lubaczowskiej i łódzkiej w dniach od 11 do 15 czerwca 2018 r. w ośrodku szkoleniowym w Miętnym. Adres: Miętne ul. Główna 45,  08-400 Garwolin.

Konwiwencja rozpocznie się 11 czerwca (poniedziałek) wieczorem od kolacji ok. godz. 19,00 -20,00 a zakończy się 15 czerwca (piątek) obiadem.

Zostanie ona przeprowadzona przez ekipę odpowiedzialną za Drogę Neokatechumenalną w Polsce: Stefano Gennarini, ks. Livio Ordingher i Silvana Venditti.

Czas skupienia i modlitwy da okazję do lepszego poznania Drogi Neokatechumenalnej w świetle nowych wyzwań ewangelizacyjnych jakie stoją dzisiaj przed Kościołem. Liturgia pokutna, skrutacja Pisma św. Liturgia godzin i celebracje Eucharystii pozwolą przeżyć ten czas w braterskiej jedności i służbie ewangelizacji.

Prosimy Was, byście przesłali niezwłocznie – najpóźniej do 20 maja 2018 – zgłoszenie waszego udziału (imię i nazwisko, parafia, telefon) na adres e-mailowy ks. Sławomira Laskowskiego [email protected] (kom. 661990175) lub Wojciecha Kaczmarka [email protected]. (kom.  605577668)

Módlcie się za nas.

W imieniu ekipy lubelskiej