Puszka na rzecz CARITAS

Przed nami kolejna Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kanonizacja dwóch Papieży, Jana XXIII i Jana Pawła II zachęca nas do naśladowania ich dobroci. W ten dzień w parafiach zbierane są ofiary do puszek na rzecz Caritas. Księży Proboszczów proszę o wpłacanie zebranych ofiar na konto CARITAS.
Przed nami kolejna Niedziela Miłosierdzia Bożego. Kanonizacja dwóch Papieży, Jana XXIII i Jana Pawła II zachęca nas do naśladowania ich dobroci. W ten dzień w parafiach zbierane są ofiary do puszek na rzecz Caritas. Prosimy o gest życzliwości.
Zebrane środki Caritas przeznacza między innymi na dofinansowanie paczek świątecznych dla najbiedniejszych rodzin, a także dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i znajdującym się w doraźnej potrzebie.
Jeszcze raz przypominam, że Caritas może ofiarować tyle ile wcześniej otrzyma.
W imieniu przyszłych beneficjentów składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Księży Proboszczów proszę o wpłacanie zebranych ofiar na konto CARITAS.

Ks. Wiesław Banaś
                        Dyrektor Caritas