Zmarła Janina Szałańska (l. 73) – mama ks. Stanisława Szałańskiego

Wyprowadzenie ciała zmarłej Janiny z domu (Huta Złomy 10) do kościoła parafialnego nastąpi o godz. 10.30 w piątek, 2 marca 2018 r. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka zostanie odprawiona w piątek, 2 marca 2018 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w Lipsku k. Narola. Śp. Janinę polecamy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka zostanie odprawiona w piątek, 2 marca 2018 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w Lipsku k. Narola. Śp. Janinę polecamy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.