Krajowa Sesja KSM i Zlot w Częstochowie

W dniach 23-25 lutego 2018 r. w Częstochowie odbędzie się Sesja Krajowa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, podczas której zostanie wybrane nowe Prezydium Krajowej Rady KSM.

W dniu 24 lutego przedstawiciele KSM z całej Polski w osobach Prezesów oddziałów KSM, Wiceprezesów oraz Seniorów KSM i ks. Asystentów zawierzą KSM w Polsce Matce Bożej Częstochowskiej oraz KSM w naszej diecezji, który przeżywa 25-lecie powstania.

Wyjazd Zarządu Diecezjalnego KSM naszej diecezji – piątek 23 lutego o godz. 12.00 z Zamościa.

Wspólny wyjazd autokarem z Hrubieszowa przez Zamość, Frampol przedstawicieli Oddziałów Parafialnych i Kół KSM  – sobota, 24 lutego  o godz. 6.00.

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu, aby powierzyć Matce Bożej wszelkie inicjatywy KSM oraz wszystkich Członków w Roku Jubileuszu 25-lecia KSM w diecezji zamojsko-Lubaczowskiej.

Prezes Zarządu - Maja Kubów Ks. Stanisław Książek – Asystent Diecezjalny

Kontakt: tel.: 693771444 e-mail: [email protected] szczegóły: www.ksm.zamojskolubaczowska.pl