Spotkanie Kolędników Misyjnych

Wszystkich zaangażowanych w dzieło kolędników misyjnych: dzieci, ich rodziców, opiekunów serdecznie zapraszamy na coroczne Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się dnia 10 lutego 2018 r. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Buśnie.
Wszystkich zaangażowanych w dzieło kolędników misyjnych: dzieci, ich rodziców, opiekunów serdecznie zapraszamy na coroczne Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się dnia 10 lutego 2018 r.  w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Buśnie.

Prosimy o zgłoszenie grupy do 9 lutego podając na adres e-mailowy: [email protected] lub telefonicznie 505 088 098 parafię / szkołę i ilość osób.

PROGRAM:
9.30 – Recepcja
10.00 – Prezentacja zespołów kolędniczych
10.30 – Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
Po Mszy św. Animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, konkurs wiedzy o Libanie i Syrii
12.30 – Poczęstunek, kulig, ognisko
14.00 – Rozesłanie

Opiekunów zachęcamy do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Libanu i Syrii.

Uwaga: Prosimy, aby Kolędnicy Misyjni przyjechali w strojach kolędniczych z transparentem z nazwą miejscowości oraz gwiazdą.

Z nadzieją na spotkanie
ks. Andrzej Łuszcz