Kanonizacja Jana XXIII i Jana Pawła II - w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu

Dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” Andrzej Bubeła informuje o planowanej transmisji w CKF „Stylowy” z kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II w niedzielę 27 kwietnia o godzinie 10.00. Wstęp na transmisję jest bezpłatny po odebraniu wejściówek w kasie CKF. Zapraszamy na powyższe wydarzenie i prosimy Księży Proboszczów, szczególnie parafii zamojskich o poinformowanie wiernych.

Dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” Andrzej Bubeła informuje o planowanej transmisji w CKF „Stylowy”  z kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II w niedzielę 27 kwietnia o  godzinie 10.00. Wstęp na transmisję jest bezpłatny po odebraniu wejściówek w kasie CKF. Zapraszamy na powyższe wydarzenie i prosimy Księży Proboszczów, szczególnie parafii zamojskich o poinformowanie wiernych.

Ks. Michał Maciołek
Kanclerz Kurii