„Zaduszki Strażackie” Powiatu Hrubieszowskiego

W sobotę 18 listopada 2017 r. o godz. 11.00 odbędą się w parafii Mircze „Zaduszki Strażackie” Powiatu Hrubieszowskiego. Na Mszę św. i wspólną modlitwę za zmarłych druhów Strażaków serdecznie zaprasza ks. Tomasz Giergiel - proboszcz parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu oraz ks. Piotr Ciećkiewicz - kapelan Straży Pożarnych Powiatu Hrubieszowskiego.
W sobotę 18 listopada 2017 r. o godz. 11.00 odbędą się w parafii Mircze „Zaduszki Strażackie” Powiatu Hrubieszowskiego.
Na Mszę św. i wspólną modlitwę za zmarłych druhów Strażaków serdecznie zaprasza ks. Tomasz Giergiel - proboszcz parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu oraz ks. Piotr Ciećkiewicz - kapelan Straży Pożarnych Powiatu Hrubieszowskiego.