Obłóczyny alumnów III roku Wyższego Seminarium Duchownego

W najbliższą sobotę, 18 listopada 2017 r. w Katedrze zamojskiej będą miały miejsce obłóczyny 6 alumnów III roku Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Uroczystej Mszy św., która rozpocznie się o godz. 10.00, będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński. Polecajmy w naszych modlitwach alumnów przygotowujących się do przyjęcia stroju duchownego.
W najbliższą sobotę, 18 listopada 2017 r. w Katedrze zamojskiej będą miały miejsce obłóczyny 6 alumnów III roku Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.  Uroczystej Mszy św., która rozpocznie się o godz. 10.00, będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński. Polecajmy w naszych modlitwach alumnów przygotowujących się do przyjęcia stroju duchownego.