Prośba o pomoc dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

Za zgodą ks. Biskupa zwracam się z prośbą do Księży Proboszczów z dekanatów tomaszowskich o zaangażowanie wolontariuszy Caritas oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim i przeprowadzenie zbiórki do puszek na pomoc w zakupie busa do przewozu niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.
Za zgodą ks. Biskupa zwracam się z prośbą do Księży Proboszczów z dekanatów tomaszowskich o zaangażowanie wolontariuszy Caritas oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim i przeprowadzenie zbiórki do puszek na pomoc w zakupie busa do przewozu niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.

„Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Tomaszowie Lubelskim zwraca się z gorąca prośbą o pomoc finansową w zakupie autobusu do przewozu osób z niepełnosprawnością intelektualną na zajęcia edukacyjne i rehabilitacyjne do placówek prowadzonych przez stowarzyszenie…

Zwracając się z serdeczną prośbą o pomoc, liczymy na życzliwość i udzielenie wsparcia finansowego. Każda kwota przekazana na powyższy cel będzie przyjęta z ogromna wdzięcznością i pomoże nam w zorganizowaniu zakupu samochodu”.

O ile to możliwe serdecznie proszę o ogłoszenie w niedzielę 12 listopada i przeprowadzenie zbiórki 19 listopada 2017 r.

Konto Caritas do wpłaty na pomoc:
PKO BP: 61 1020 5356 0000 1802 0173 6941 z dopiskiem: „przyjazny autobus”
Dziękując za dotychczasowe zaangażowanie, proszę o otwartość i pomoc księży, opiekunów i wolontariuszy Caritas.

Osoby do kontaktu:
Przewodnicząca Koła w Tomaszowie Lubelskim, tel: 84 664 22 71