Zmarła s. Helena Pasieczna (l. 70) ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej (Służebniczki Starowiejskie) – pochodząca z parafii Tarnawatka

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 26 października 2017 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim. Ciało siostry Heleny spocznie na cmentarzu parafialnym w Tomaszowie Lubelskim. Śp. siostrę Helenę polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
Msza św. żałobna odbędzie się w środę, 25 października 2017 r. o godz. 13.00 w Archikatedrze Lubelskiej.

Ciało siostry Heleny spocznie na cmentarzu parafialnym w Tomaszowie Lubelskim.

W swoim życiu zakonnym siostra Helena przez wiele lat opiekowała się dziećmi w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim, przygotowując je do Pierwszej Komunii Świętej.

Śp. siostrę Helenę polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.