Wprowadzenie, do kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, relikwii św. Rity - świętej od spraw trudnych i beznadziejnych, po ludzku niemożliwych

W niedzielę, 22 października 2017 r. Biskup Diecezjalny Marian Rojek dokona wprowadzenia, do kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności, relikwii św. Rity – świętej od spraw trudnych i beznadziejnych, po ludzku niemożliwych, patronki matek i kobiet we wszystkich sytuacjach życiowych.

Program:
16.30 – Nabożeństwo do św. Rity: - odczytywanie intencji modlitewnych, - błogosławieństwo róż, - litania do św. Rity;

17.40 – wykład biograficzny - ks. Zygmunt Jagiełło;

18.00 – wprowadzenie relikwii św. Rity – procesja z kaplicy do kościoła; Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, w koncelebrze księża z Zamościa i okolic;

19.20 – prywatna adoracja relikwii.

Zaprasza

ks. Jarosław Feresz