„PASTORES” – cenna lektura dla Kapłanów

Redaktor Naczelny ¬ kwartalnika „Pastores” ks. Mirosław Cholewa zachęca Księży naszej Diecezji do regularnej prenumeraty tegoż pisma (zob. www.pastores.pl i facebook – nowości i zapowiedzi dotyczące pisma oraz wydawnictwa Biblioteka PASTORES – np. zbiór świadectw Boża cierpliwość i inne świadectwa; w jesieni tr. ukaże się książka ks. S. Rossettiego Dlaczego księża są szczęśliwi?). Najnowszy numer „Pastores” jest poświęcony tematowi: „Kościół w budowie”.
Redaktor Naczelny ­ kwartalnika „Pastores” ks. Mirosław Cholewa zachęca Księży naszej Diecezji do regularnej prenumeraty tegoż pisma (zob. www.pastores.pl i facebook – nowości i zapowiedzi dotyczące pisma oraz wydawnictwa Biblioteka PASTORES – np. zbiór świadectw Boża cierpliwość i inne świadectwa; w jesieni tr. ukaże się książka ks. S. Rossettiego Dlaczego księża są szczęśliwi?). Najnowszy numer „Pastores”  jest poświęcony tematowi: „Kościół w budowie”.
„Pastores” ukazuje się pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Duchowieństwa i stara się służyć formacji duchowej i ludzkiej księży i seminarzystów. Polecamy to pismo Kapłanom (Redakcja PASTORES, skr. poczt. 62, PL 01-906 WARSZAWA 85,  tel. +48 503 070 747.)

Bp Mariusz Leszczyński
   Wikariusz Generalny