Puszka na Caritas

Drodzy Bracia, proszę Was o włączanie wolontariuszy i opiekunów kół Caritas w niedzielną zbiórkę do puszek jałmużny na potrzeby Caritas. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale o tworzenie środowiska miłosiernej miłości,by wiara nasza wyrażała się przez nasze postawy i uczynki: Po tym wszyscy poznają żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali… (J 13,35).
Księża proboszczowie!

Drodzy Bracia, proszę Was o włączanie wolontariuszy i opiekunów kół Caritas w niedzielną zbiórkę do puszek jałmużny na potrzeby Caritas. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale o tworzenie środowiska miłosiernej miłości,by wiara nasza wyrażała się przez nasze postawy i uczynki: Po tym wszyscy poznają żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali…  (J 13,35).

Dziękuję za zaangażowanie w tworzenie wolontariatu Caritas. Młodzież i dzieci, chętnie się angażują, potrzebują jednak przywódcy: księdza, wychowawcy, nauczyciela, katechety…

Dziękuję koordynatorom i opiekunom kół Caritas – szkolnych i parafialnych.
Dziękuję Duszpasterzom za otwartość serca i życzliwą pomoc.

Wszystkich współpracowników,wolontariuszy,darczyńców oraz braci potrzebujących powierzam Panu Bogu w codziennej modlitwie oraz Eucharystii w każdą środę.

Puszki z dopiskiem „na Caritas” z 1 października, można wpłacać na konto:
Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość

Bank Zachodni WBK

lub w kasie Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Za dotychczasowe ofiary i systematyczne wpłaty z serca dziękuję.

ks. Adam Sobczak
dyrektor Caritas