Ankieta dla Księży Proboszczów

Komisja Duszpasterstwa KEP przygotowuje materiały i pomoce, które mają być dla Księdza Proboszcza inspiracją i pomocą do prowadzenia działań duszpasterskich. Proszę Księdza Proboszcza o wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować dotychczasowe programy i tak przygotować pomoce duszpasterskie, aby jeszcze skuteczniej pomagały w działalności parafialnej.

Proszę o elektroniczne wypełnienie ankiety znajdującej się na stroniehttp://programduszp.badanie.net/ do 25 września 2017 r. Zajmie to 15 minut. Badanie jest anonimowe, chronione przez tajemnicę statystyczną.

Badanie zostało przygotowane przez Katedrę Prakseologii Pastoralnej i Organizacji Duszpasterstwa WT UKSW oraz Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC.

Ks. Tomasz Wielebski
kierownik Katedry Prakseologii Pastoralnej i Organizacji Duszpasterstwa WT UKSW