Jezus na Wschodzie

W sobotę 26 sierpnia na stadionie OSiR w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 8) odbędą się diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”. To wyjątkowe modlitewne spotkanie z okazji 25-lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, które poprowadzą ojcowie Enrique Porcu i Antonello Cadeddu. Rozpocznie je o godz. 9.00 modlitwa różańcowa. Wstęp na stadion będzie możliwy już od godz. 7.00.

Aby uczestniczyć w rekolekcjach na stadionie należy zakupić bilet-cegiełkę w cenie 20 zł, która pokrywa koszty organizacji. Będzie też taka możliwość w sobotę przy wejściu na stadion (w kasie, przy WEJŚCIU 1).

Osoby niepełnosprawne (szczególnie osoby poruszające się na wózkach) proszone są przybycie na stadion przez WEJŚCIE 3 (od strony ul. Sadowej) i zajmowanie miejsc na bieżni stadionu.

Uczestnikom rekolekcji przypominamy o zabezpieczeniu się na każdą pogodę i spożywaniu odpowiedniej ilości wody. Przez cały czas trwania rekolekcji na miejscu będą obecne służby ratunkowe. W czasie przerw będzie można skorzystać z przygotowanych namiotów gastronomicznych.

Kapłanów prosimy o posługę w konfesjonałach i zabranie ze sobą alby oraz stuły w kolorze białym (Msza św.) i fioletowym (spowiedź).

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie www.jezusnawschodzie.pl. Poniżej zamieszczamy plan rekolekcji i mapę stadionu.

9.00   – Zawiązanie wspólnoty /różaniec / uwielbienie
10.00 – Konferencja I
11.30 – Przerwa
12.00 – Konferencja II