Msze św. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Pielgrzymów z Ziemi Zamojskiej i Hrubieszowskiej z grupy św. Tomasza i św. Wojciecha zapraszamy 2 sierpnia 2017 r., godz. 9.00 do zamojskiej Katedry na Mszę św. Przewodniczyć jej będzie Biskup Diecezjalny Marian Rojek.

Grupa św. Stanisława, czyli Ziemia Lubaczowska rozpocznie swoją wędrówkę do Matki Jasnogórskiej w dniu 2 sierpnia od Mszy św. w Konkatedrze w Lubaczowie o godz. 7.00.

Grupa Ziemi Tomaszowskiej, św. Józef, spotyka się 2 sierpnia na Mszy św. o godz. 8.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.

Wszyscy, którzy nie mogą fizycznie uczestniczyć w naszych rekolekcjach w drodze, mogą przekazać swoje intencje księżom przewodnikom i pielgrzymom, a oni będą modlić się każdego dnia naszej wędrówki do Najlepszej z Matek na Jasnej Górze.

Przypominamy też, że Apel Jasnogórski, tak ważny moment naszej pielgrzymki, już 1 sierpnia o godz. 20.00 w Katedrze zamojskiej. Spotkamy się, aby wspólnie modlić się i duchowo do niej przygotować.