Exodus Młodych

Czcigodni Księża Proboszczowie! Bardzo proszę o podanie informacj podczas ogłoszeń parafialnych w najbliższą niedzielę, 18 czerwca 2017 r.
W imieniu organizatorów zapraszamy na 7. Exodus Młodych - Spotkanie Młodzieży w Diecezji Zamojsko Lubaczowzkiej. Jest to czas rekolekcji, koncertów, nabożeństw i warsztatów pod namiotatmi,  który będzie miał miejsce w dniach 4-7 lipca 2017 r. w Zwierzyńcu.

Tegorocznym tematem jest hasło roku duszpasterskiego - „Idźcie i głoście”. W związku z tym zaprosiliśmy wielu ciekawych gości  (ks. Piotr Glas - egzorcysta z Anglii, odpowiedzialny m.in za  Wielką Pokutę w Częstochowie, Ania Golędzinowska - nawrócona modelka, Marcin Zieliński - charyzmatyk, modlący się o uzdrowienie, Ks. Paweł Krężołek - duszpasterz celebrytów, ks. Jakub Bartczak - rapujący ksiądz, Mocni w Duchu i Owca - znane zespoły chrześcijańskie).

Wszystkie informacje o programie, kosztach uczestnictwa i zapisach znajdują się na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

Chętnych prosimy o jak najszybszą rejestrację.

ks. Piotr Spyra