KONCERT UWIELBIENIA W ZAMOŚCIU

W roku Jubileuszu 25-lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej 15 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało), na Rynku Wielkim w Zamościu o godz. 20.00 odbędzie się Koncert Uwielbienia. Będzie to modlitewne spotkanie, podczas którego będziemy śpiewali pieśni chwały Jezusowi, ukrytemu w Najświętszym Sakramencie.

Informujemy Księży Proboszczów, że wraz z 24. numerem Tygodnika Katolickiego „Niedziela” do parafii dostarczony zostanie plakat, zachęcający do udziału w Koncercie Uwielbienia w Zamościu. Bardzo prosimy o umieszczenie go w widocznym miejscu oraz poinformowanie parafian o tym wydarzeniu podczas ogłoszeń duszpasterskich i zachęcenie ich do uczestnictwa.

Będzie to okazja do włączenia się w obchody Jubileuszu Diecezji i modlitwy w jej intencjach w diecezjalnej wspólnocie. Serdecznie zapraszamy.

Ks. Sylwester Zwolak, dyrektor WDO
Ks. Piotr Spyra, sekretarz WDO