III Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej

Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie i Duszpasterstwo Rolników zapraszają 11 czerwca 2017 r. na III Pielgrzymkę Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do Sanktuarium w Krasnobrodzie.

Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie i Duszpasterstwo Rolników zapraszają 11 czerwca 2017 r. na III Pielgrzymkę Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do Sanktuarium w Krasnobrodzie.

Program:
11.00 - Droga Krzyżowa (Kalwaria przy Sanktuarium)
12.00 - Msza św. w intencji Kół Gospodyń Wiejskich i Zespołów Śpiewaczych
13.00 - Procesja Różańcowa do Kaplicy Objawień na Wodzie (prezentacja dorobku artystycznego- wiersz, śpiew pieśni, poczęstunek regionalnymi potrawami)

Zapraszają:
ks. prał. Eugeniusz Derdziuk - Kustosz Sanktuarium