Uroczyste rozpoczęcie Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 25 marca 2017 r. o godz. 17.00, w Katedrze Zamojskiej sprawowana będzie Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka z udziałem Biskupa Seniora Jana Śrutwy i Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego oraz kapłanów. Wydarzenie to rozpocznie świętowanie przez naszą diecezję Jubileuszu 25-lecia istnienia. Przed rozpoczęciem Eucharystii nastąpi powitanie Krzyża Papieskiego św. Jana Pawła II, który nawiedzać będzie wszystkie parafie diecezji.

Na zakończenie Mszy św. Biskup Diecezjalny udzieli specjalnego Błogosławieństwa Papieskiego z Odpustem Zupełnym dla obecnych w Katedrze oraz łączących się poprzez transmisję Katolickiego Radia Zamość.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Duchowieństwo, Osoby Życia Konsekrowanego i Wszystkich Wiernych.