Wielkopostne medytacje przy Najświętszym Sakramencie

W czasie Wielkiego Postu chcemy pochylić się nad głównymi wadami ludzkimi: pychą, chciwością, zazdrością, nieczystością, łakomstwem, gniewem i lenistwem – zdemaskować sposoby ich działania, a także poznać sposoby walki z nimi. Najlepiej czynić to przy Najświętszym Sakramencie, którego obecność oczyszcza i dodaje siły w walce ze złem.

Zapraszamy do uczestnictwa w wielkopostnych medytacjach przy Najświętszym Sakramencie, w każdy czwartek w Kościele Rektoralnym św. Katarzyny:

16.15 – Droga Krzyżowa
17.00 – Msza św.
18.00 – medytacja przy Najświętszym Sakramencie  o wadach ludzkich
19.00 – adoracja w ciszy
20.00 – Msza św., po niej Apel Jasnogórski

Medytacje odbywają się w ramach spotkań preewangelizacyjnych Wspólnoty Przymierza rodzin „Mamre”. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mamre.pl, i zapisów na letnie rekolekcje ewangelizacyjne, które od kwietnia będą prowadzone na powyższej stronie internetowej. Zapraszamy zarówno małżeństwa (także z małymi dziećmi) jak i osoby indywidualne.