Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Diecezjalne Dzieła Misyjne serdecznie zapraszają na Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Buśnie.
Diecezjalne Dzieła Misyjne serdecznie zapraszają na spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Buśnie.

W programie: prezentacja przybyłych grup, dziękczynna Eucharystia, animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, posiłek.

Początek o godz. 10.00.

Grupy chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o wcześniejsze zgłoszenie (ilość uczestników, parafia, szkoła) na adres mailowy: [email protected] lub telefonicznie 505 088 098 do 26 stycznia.

Prosimy, aby każda grupa przyjechała z gwiazdą, a wszystkie dzieci były w strojach kolędniczych.

ks. Andrzej Łuszcz
dyr. Dzieła Misyjnego