Pielgrzymka do Fatimy

W roku 2017 przeżywamy jubileusz 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie oraz 25. rocznicę powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Działające w naszej diecezji duszpasterstwo pielgrzymkowe zaprasza do udziału w samolotowej pielgrzymce do Fatimy w Portugalii w dniach 9-15 sierpnia 2017 r., by doświadczyć obecności Matki Bożej i odpowiedzieć na Jej wezwanie o modlitwę w intencji pokoju na świecie, a także podziękować Bogu za Jubileusz Diecezji.

Program pielgrzymki dostępny pod adresem: www.pielgrzymki-ichtis.pl/15.pdf

Zapisy w Katolickim Radiu Zamość ul. Zamojskiego 1 i w sklepiku z dewocjonaliami w Tomaszowie Lub. przy ul. Lwowskiej (przy kościele NSPJ).

Ks. Wojciech Steć
Diecezjalny Moderator