Charytatywny Koncert Kolęd

Katolickie Radio Zamość zaprasza na charytatywny koncert kolęd w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego oraz Olgi Szomańskiej. Wstęp wolny Podczas koncertu będzie można wesprzeć Katolickie Radio Zamość.
Prośba do Księży Proboszczów w dekanatach: Zamość, Sitaniec i Krasnobród.

Katolickie Radio Zamość zaprasza na charytatywny koncert kolęd "Rodzi się Bóg" w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego, który odbędzie się 11 stycznia 2017 r. (środa) godz. 18:00, w Kościele Rektoralnym pw. św. Katarzyny w Zamościu. Wstęp wolny! Podczas koncertu będzie można wesprzeć Katolickie Radio Zamość.

Prośba do Księży Proboszczów w dekanatach: Biłgoraj Południe, Biłgoraj Północ, Tomaszów Lubelski Północ, Tomaszów Lubelski Południe

Katolickie Radio Zamość zaprasza na charytatywne koncerty kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej, które odbędą się:
7 stycznia 2017 r. (sobota) godz. 19:00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim
8 stycznia 2017 r. (niedziela) godz. 11:30 w kościele pw. Świętego Michała Archanioła w Soli.
Wstęp wolny! Podczas koncertu będzie można wesprzeć Katolickie Radio Zamość.