„Niedziela” na święta Bożego Narodzenia

Numer o zwiększonej objętości, bogaty w wyjątkowe treści i bardzo atrakcyjny przez teksty wybitnych autorów. Będzie to podwójny numer z możliwością zwrotu.

Czcigodny Księże Proboszczu,

Pragnę zwrócić szczególną uwagę na świąteczny numer „Niedzieli”, który ukaże się z datą 25 grudnia 2016 r. Będzie to numer o zwiększonej objętości, bogaty w wyjątkowe treści i bardzo atrakcyjny przez teksty wybitnych autorów, jak ks. prof. Jerzy Szymik. Ten numer „Niedzieli” będzie gościł m. in. rodzinę Golców. Do świątecznej „Niedzieli” zostanie dołączony film DVD „My wszyscy z Niego”. Jest to produkcja własna studia telewizyjnego NIEDZIELA TV. Film pokazuje niezwykłe historie z życia ludzi przebywających blisko Jana Pawła II, jak: kard. Stanisław Dziwisz, kard. Marian Jaworski, abp Józef Michalik, abp Mieczysław Mokrzycki, bp Adam Dyczkowski, bp Ryszard Karpiński, dr Wanda Półtawska, o. Jan Góra. W numerze znajdzie się też kalendarz na rok 2017 – „Życie jest piękne”, zawierający myśli Papieża Franciszka z pielgrzymki do Polski, które podrywają z kanapy i pobudzają do działania. Szczególnym walorem tego kalendarza są zdjęcia z wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce w lipcu 2016 r.

Cena „Niedzieli” na święta Bożego Narodzenia wynosi 10 zł. Bardzo proszę o zaplanowanie zwiększonej ilości egzemplarzy tego numeru „Niedzieli”. Z doświadczenia wiem, że w okresie Bożego Narodzenia często w parafiach brakuje „Niedzieli” już w trakcie świąt, dlatego będzie podwójny nakład z możliwością zwrotu.

Uprzejmie proszę o zrozumienie mojej prośby. Czas świąteczny to jeden z momentów, kiedy możemy liczyć na dobrą sprzedaż powiększonego nakładu i wzbudzić szczególne zainteresowanie Czytelników naszym pismem.

Ks. Krystian Bordzań
Redaktor odpowiedzialny