Muzyczna Droga Krzyżowa

Wstań, zatrzymaj się i wyjdź inny... Pod tym hasłem 4 i 5 kwietnia w lubaczowskiej Konkatedrze odbędą się modlitewne spotkania. W piątek o godz. 19 będzie miała miejsce Muzyczna Droga Krzyżowa, którą poprowadzi parafialny zespół Ruah Elohim. Natomiast w sobotę o godz.18 zostanie odprawiona msza św. z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii będzie przewodniczył diecezjalny egzorcysta Ks. Prałat Eugeniusz Derdziuk. Do uczestnictwa i duchowej łączności zaprasza ks. Rafał Sarzyński- wikariusz parafii i opiekun zespołu Ruah Elohim.