FINAŁ XIV Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W najbliższą sobotę, 26 XI 2016 r. zostaną rozegrane finały XIV Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Rozpoczynamy o godz. 9.00 Eucharystią – w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Werbkowicach (księża proszeni są o zabranie alby i stuły w kolorze zielonym). Rozgrywki odbędą się w hali sportowej im. Bronisława Malinowskiego przy Zespole Szkół w Werbkowicach (ul. Jana Pawła II 17).
W najbliższą sobotę, 26 XI 2016 r.  zostaną rozegrane finały XIV Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Rozpoczynamy o godz. 9.00 Eucharystią – w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Werbkowicach (księża proszeni sa o zabranie ze sobą alby i stuły w kolorze zielonym). Rozgrywki odbędą się w hali sportowej im. Bronisława Malinowskiego przy Zespole Szkół w Werbkowicach (ul. Jana Pawła II 17).

pobierz Finaly.doc

pobierz Tabela.doc