XXXIII Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę

Uprzejmie proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o przekazanie w ogłoszeniach parafialnych informacji o Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę.

Pragniemy poinformować, za pośrednictwem Wydziału Duszpasterskiego, kolejarzy i ich rodziny, mieszkających w granicach Waszej Diecezji o XXXIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 12-13 listopada 2016r. Uroczystościom przewodniczy Jego Ekscelencja ks. Biskup Artur Miziński Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski.

W tym roku, pojedziemy pociągami uruchomionymi na pielgrzymkę w następujących relacjach:

Lp.        Relacja

1. Białystok- Częstochowa- Białystok
2. Hrubieszów-Lublin-Częstochowa – Lublin-Hrubieszów
3. Gdynia Gł. – Częstochowa – Gdynia Gł. (przez Bydgoszcz Gł.)
4. Przemyśl – Częstochowa – Przemyśl
5. Słupsk – Częstochowa – Słupsk
6. Szczecin – Częstochowa – Szczecin
7. Terespol – Częstochowa – Terespol

Informacja o czasie odjazdów tych pociągów i cenie biletów na stacjach kolejowych.
Program uroczystości i zaproszenie na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 12-13 listopada w załączeniu.
Za okazaną życzliwość i przekazanie informacji do większych ośrodków społeczności kolejarskiej serdecznie dziękuję.

Z kapłańskim pozdrowieniem

ks. Eugeniusz Zarębiński