V Regionalny Przegląd Chórów - Pieśni Maryjne

Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Lubaczowie - 9 października 2016 r. Szczegóły na plakacie.
9 października o godzinie 13:00 zapraszamy na V Regionalny Przegląd Chórów - Pieśni Maryjne, który odbędzie się w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Lubaczowie.
Przegląd ma charakter konkursu i skierowany jest do chórów działających na terenie archidiecezji przemyskiej oraz diecezji: zamojsko-lubaczowskiej i rzeszowskiej. Celem imprezy jest prezentacja osiągnięć chórów amatorskich, wymiana doświadczeń oraz pielęgnowanie tradycji śpiewania utworów o tematyce maryjnej.

Uczestnicy przeglądu:
1. Chór Parafialny Św. Józefa w MuninieDyrygent: Rafał Brudek
2. Chór „Veritas” z NowosielecDyrygent: Tadeusz Kałamarz
3. Chór „Harmonia” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej i MOK - JózefówDyrygent: Sławomir Kuczek
4. Chór „Solamen” z JodłówkiDyrygent: Krzysztof Pupka
5. Chór Łańcuckiej FaryDyrygent: Michał Horodecki
6. Kameralny Chór „Konsonans” z Łabuń k/ZamościaDyrygent: Agnieszka Brylewicz
7. Chór „Michael” z KańczugiDyrygent: Hubert Hadro
8. Chór Parafii p.w. Św. Bartłomieja w GorajuDyrygent: Diana Adamska
9. Chór ANGELUSDiakonia Muzyczna parafii Ojców Franciszkanów w Horyńcu-ZdrojuDyrygent: Anna Maria Faszczowa
Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, Parafia Konkatedralna w Lubaczowie.