Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

W sobotę 17 września 2016 r. w Zamościu odbędzie się dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i naszej Diecezji. Dlatego zapraszamy na Uroczystą Eucharystię o godz. 18.00 w Kościele św. Katarzyny w Zamościu, a po niej na Koncert Dziękczynny na Rynku Wielkim. Proszę zorganizować wyjazd dla młodzieży ze swojej Parafii lub w połączeniu z sąsiednimi parafiami. Księży prosimy o zabranie ornatów ŚDM (jeżeli takie mają), a młodzież o ubranie się w koszulki z logo Światowych Dni Młodzieży. Proszę też ze sobą zabrać flagi ŚDM.
(listę należy dostarczyć do ks. Jarosława Kędry w dniu spotkania)

Czcigodny Księże!

pobierz SZCZEGOLY.doc