Jubileuszowy Schematyzm Diecezji - dane do 30 IX 2016 r.

Trwają prace nad Jubileuszowym Schematyzmem Diecezji. Księża Dziekani otrzymali opracowaną roboczą wersję charakterystyki każdej parafii w dekanacie. Nowy adres emailowy na który należy wysyłać dane.
Księża Proboszczowie powinni nanieść poprawki na otrzymanych kartach w celu uzupełnień i korekt, zwłaszcza gdy chodzi o historie parafii i obsadę duszpasterzy (Kartę parafii można otrzymać także pisząc na adres e-mailowy: [email protected] lub [email protected]).
Po naniesieniu ewentualnych poprawek, Księża Proboszczowie proszeni są o jak najszybsze dostarczenie materiałów do Dziekana lub w wersji elektronicznej bezpośrednio na podany wyżej adres e-mailowy (nie później niż do końca września 2016 r.).