Msze św. na rozpoczęcie XXXIV Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

Spotkamy się, aby wspólnie modlić się i duchowo przygotować sie do pieszej pielgrzymki.
Pielgrzymów zamojskich i hrubieszowskich z grupy św. Tomasza zapraszamy 2 sierpnia 2016 r. na godz. 9.00 do zamojskiej Katedry na mszę św. pod przewodnictwem ks. bp. Mariusza Leszczyńskiego.
Grupa św. Stanisława, czyli Ziemia Lubaczowska rozpocznie swoją wędrówkę do Matki Jasnogórskiej od mszy św. w Konkatedrze w Lubaczowie o godz. 7.00.
Grupa Ziemi Tomaszowskiej, św. Józef, spotyka się 2 sierpnia na mszy św. o godz. 8.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.
Wszyscy, którzy nie mogą fizycznie uczestniczyć w naszych rekolekcjach w drodze, mogą przekazać swoje intencje księżom przewodnikom i pielgrzymom, a oni będą modlić się każdego dnia naszej wędrówki do Najlepszej z Matek na Jasnej Górze.
Przypominamy też, że Apel Jasnogórski, tak ważny moment naszej pielgrzymki, już 1 sierpnia o godz. 20.00 w Katedrze zamojskiej. Spotkamy się, aby wspólnie modlić się i duchowo do niej przygotować.