W Roku Miłosierdzia zapraszamy na Rekolekcje Eucharystyczne w Krasnobrodzie 14-17 lipca 2016 r.

O. Joseph Vadakkel pochodzi z Indii. Zakłada w Europie Centra Rekolekcyjne Eucharystyczny Płomień. Głoszenie ojca Vadakkela jest bardzo mocno zakorzenione w Piśmie Świętym i w nauczaniu św. Jana Pawła. Cechą charakterystyczną wszystkich spotkań czy rekolekcji z o. Vadakkelem jest również adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wiernych relikwiami świętych Kościoła.
Rekolekcje „Eucharystia Chlebem Życia”poprowadzi  Ojciec Joseph Vadakkel
O. Joseph Vadakkel pochodzi z Indii. Zakłada  w Europie Centra Rekolekcyjne Eucharystyczny Płomień. Głoszenie ojca  Vadakkela jest bardzo mocno zakorzenione w Piśmie Świętym i w nauczaniu św. Jana Pawła. Cechą charakterystyczną wszystkich spotkań czy rekolekcji z o. Vadakkelem jest również adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wiernych relikwiami świętych Kościoła.
Uczestnicy spotkań z nim najczęściej odkrywają na nowo sens życia z Bogiem, doświadczają radości zjednoczenia z Nim, goją też rany psychiczne i fizyczne. Świadczą o tym składane świadectwa