O "SACROFILMIE" w Radiu Watykańskim

W piątek 21 marca br. zapraszamy o godz. 21.30 na Magazyn Watykański emitowanym w Katolickim Radiu Zamość, w którym będzie można wysłuchać rozmowy Małgorzaty Godzisz z ks. Markiem Lisem, teologiem i prowadzącym rekolekcje filmowe podczas 19. edycji Sacrofilmu.
XIX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm odbyły się w ubiegłym tygodniu. W czasie 6-dniowego przeglądu w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu widzowie obejrzeli 10 filmów, którym towarzyszyły prelekcje oraz dyskusje. Wśród gości nie zabrakło twórców. W tegorocznej edycji Sacrofilmu byli to dokumentaliści: Marcin Janos Krawczyk oraz Małgorzata Pabis. Program dopełniły wykłady, warsztaty telewizyjne oraz debata. Tematem wiodącym XIX Sacrofilmu była rodzina. W projekcjach filmowych wzięło udział 1000 widzów.