ZAMOJSKI DZIEŃ PAPIESKI 2016

Prośba do Księży Proboszczów o podanie następującej informacji w ogłoszeniach parafialnych. 12 czerwca 2016 r. w 17. rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w Zamościu zapraszamy na Zamojski Dzień Papieski na Rynku Wielkim w Zamościu.
Katolickie Radio Zamość zwraca się z prośbą o podanie w ogłoszeniach parafialnych na niedzielę, 5 czerwca 2016 r. następującej informacji:

PROGRAM11 CZERWCA 18.00    Msza św. w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Wólce Panieńskiej19.00    Koncert Zespołu LUMEN „Moja Miłość”. Gość specjalny: Janusz Szrom12 CZERWCA 12.00    Msza św. w Katedrze Zamojskiej, której przewodniczy Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej                Marian RojekRynek Wielki:13.00    Wspólne śpiewanie dla Ojca Świętego w wykonaniu placówek specjalnych i integracyjnych               z powiatu zamojskiego z okazji II Diecezjalnego Dnia Osób Niepełnosprawnych15.30    Koncert pt. „Jan Paweł II - Apostoł Miłosierdzia” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 3               w Zamościu18.00    Koncert Zespołu NEW LIFE’M 19.30    Uroczyste wręczenie nagród Katolickiego Radia Zamość SEMPER FIDELIS20.00    Wielki Koncert Papieski w wykonaniu IRENY SANTOR Wydarzeniu towarzyszyć będzie Mobilne Muzeum św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej ISKRA MIŁOSIERDZIA.