Zmarł Aleksander Maciołek (l. 75) – ojciec księży Michała Maciołka, Kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamościu i Mariana Maciołka, wikariusza parafii konkatedralnej w Lubaczowie

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka zostanie odprawiona we czwartek, 2 czerwca 2016 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dachnowie. Śp. Aleksandra polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
Wyprowadzenie ciała zmarłego Aleksandra z domu rodzinnego do kościoła parafialnego nastąpi o godz. 10.30.
 Śp. Aleksandra polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.